Item number  386ss249606MFR number  SS24-9606
Product Overview
  • Attractive green coloring
UPC Code:400011009939
National Public Seating SS24-9606 Specs
Color
Green
Stage Skirts
National Public Seating SS24-9606 Details
Enhance the appearance of your stage with the National Public Seating SS24-96 green shirred stage skirt! Its gathered, decorative fabric rows will hide the legs of your stage for a professional presentation at any performance venue! This stage skirt is designed to fit a 24" tall stage. Velcro® along the top edge of the skirting allows for easy attachment and clean up at the end of an event.
Overall Dimensions:
Height: 23"
Length: 96"