Item number  386ss249610MFR number  SS24-9610
Product Overview
  • Attractive black coloring
UPC Code:400011009953
National Public Seating SS24-9610 Specs
Color
Black
Stage Skirts
National Public Seating SS24-9610 Details
Enhance the appearance of your stage with the National Public Seating SS24-96 black shirred stage skirt! Its gathered, decorative fabric rows will hide the legs of your stage for a professional presentation at any performance venue! This stage skirt is designed to fit a 24" tall stage. Velcro® along the top edge of the skirting allows for easy attachment and clean up at the end of an event.
Overall Dimensions:
Height: 23"
Length: 96"