Metro 24X72X62CMB Mariner Blue Coated Waterproof Vinyl Shelf Cart and Truck Cover with Zippered Closure 24" x 72" x 62"
Item number  461247262cmbMFR number  24X72X62CMB
  • Waterproof and lightweight
  • Reinforced corners for added durability
UPC Code:400010682867
Metro 24X72X62CMB Specs
Shipping Weight
7.5 lb.
Height
62 Inches
Closure
Zipper
Color
Blue
Features
Machine Washable Made in America Waterproof
Covers
Metro 24X72X62CMB Details
Overall Dimensions:
Length: 72"
Width: 24"
Height: 62"