Metro 24X72X62C White Coated Waterproof Vinyl Shelf Cart and Truck Cover with Zippered Closure 24" x 72" x 62"
Item number  461247262cMFR number  24X72X62C
  • Waterproof and lightweight
  • Reinforced corners for added durability
UPC Code:400010682850
Metro 24X72X62C Specs
Shipping Weight
7.5 lb.
Height
62 Inches
Closure
Zipper
Color
White
Features
Machine Washable Made in America Waterproof
Covers
Metro 24X72X62C Details
Overall Dimensions:
Length: 72"
Width: 24"
Height: 62"