Metro 24X60X54CMB Mariner Blue Coated Waterproof Vinyl Shelf Cart and Truck Cover with Zippered Closure 24" x 60" x 54"
Item number  461246054cmbMFR number  24X60X54CMB
  • Waterproof and lightweight
  • Reinforced corners for added durability
UPC Code:400010682782
Metro 24X60X54CMB Specs
Shipping Weight
6.5 lb.
Height
54 Inches
Closure
Zipper
Color
Blue
Features
Machine Washable Made in America Waterproof
Covers
Metro 24X60X54CMB Details
Overall Dimensions:
Length: 60"
Width: 24"
Height: 54"