Metro 24X60X54C White Coated Waterproof Vinyl Shelf Cart and Truck Cover with Zippered Closure 24" x 60" x 54"
Item number  461246054cMFR number  24X60X54C
You must buy a minimum of 2 due to manufacturer packaging.
Usually Ships in 7-10 Weeks from manufacturer
Lead times vary based on manufacturer stock
Product Overview
  • Protect contents from airborne contaminants
  • Waterproof and lightweight
  • Reinforced corners for added durability
UPC Code:400010682775
Metro 24X60X54C Specs
Quantity
1/Each
Shipping Weight
6.5 lb.
Length
60 Inches
Width
24 Inches
Height
54 Inches
Closure
Zipper
Color
White
Features
Machine Washable Made in America Waterproof
Material
Nylon
Type
Covers
Metro 24X60X54C Details
Overall Dimensions:
Length: 60"
Width: 24"
Height: 54"