Metro 18X60X62CMB Mariner Blue Coated Waterproof Vinyl Shelf Cart and Truck Cover with Zippered Closure 18" x 60" x 62"
Item number  461186062cmbMFR number  18X60X62CMB
  • Waterproof and lightweight
  • Reinforced corners for added durability
UPC Code:18x60x62cmb
Metro 18X60X62CMB Specs
Shipping Weight
7.8 lb.
Height
62 Inches
Closure
Zipper
Color
Blue
Features
Machine Washable Made in America Waterproof
Covers
Metro 18X60X62CMB Details
Overall Dimensions:
Length: 60"
Width: 18"
Height: 62"