Metro 18X60X62C White Coated Waterproof Vinyl Shelf Cart and Truck Cover with Zippered Closure 18" x 60" x 62"
Item number  461186062cMFR number  18X60X62C
  • Waterproof and lightweight
  • Reinforced corners for added durability
UPC Code:400010682140
Metro 18X60X62C Specs
Shipping Weight
7.8 lb.
Height
62 Inches
Closure
Zipper
Color
White
Features
Machine Washable Made in America Waterproof
Covers
Metro 18X60X62C Details
Overall Dimensions:
Length: 60"
Width: 18"
Height: 62"