Metro 18X36X62UCMB Mariner Blue Uncoated Nylon Shelf Cart and Truck Cover with Zippered Closure 18" x 36" x 62"
Item number  461183662ucbMFR number  18X36X62UCMB
You must buy a minimum of 3 due to manufacturer packaging.
Product Overview
  • Protect contents from airborne contaminants
  • Lightweight
  • Reinforced corners for added durability
UPC Code:18x36x62ucmb
Metro 18X36X62UCMB Specs
Shipping Weight
5 lb.
Height
62 Inches
Color
Blue
Features
Machine Washable Made in America
Covers
Metro 18X36X62UCMB Details
Overall Dimensions:
Length: 36"
Width: 18"
Height: 62"