Metro 18X36X62UC White Uncoated Nylon Shelf Cart and Truck Cover with Zippered Closure 18" x 36" x 62"
Item number  461183662ucMFR number  18X36X62UC
You must buy a minimum of 3 due to manufacturer packaging.
Product Overview
  • For 18" deep shelf trucks and carts
UPC Code:400010680283
Metro 18X36X62UC Specs
Shipping Weight
5 lb.
Height
62 Inches
Color
White
Features
Machine Washable Made in America
Covers
Metro 18X36X62UC Details
Overall Dimensions:
Length: 36"
Width: 18"
Height: 62"