Metro 18X36X54CMB Coated Mariner Blue Waterproof Vinyl Shelf Cart and Truck Cover with Zippered Closure 18" x 36" x 54"
Item number  461183654cmbMFR number  18X36X54CMB
You must buy a minimum of 2 due to manufacturer packaging.
Product Overview
  • Protect contents from airborne contaminants
  • Waterproof and lightweight
  • Reinforced corners for added durability
UPC Code:400010682041
Metro 18X36X54CMB Specs
Shipping Weight
4 lb.
Height
54 Inches
Color
Blue
Features
Machine Washable Made in America Waterproof
Covers
Metro 18X36X54CMB Details
Overall Dimensions:
Length: 36"
Width: 18"
Height: 54"