Metro 18X36X54C White Vinyl Coated Waterproof Shelf Cart and Truck Cover with Zippered Closure 18" x 36" x 54"
Item number  461183654cMFR number  18X36X54C
You must buy a minimum of 2 due to manufacturer packaging.
Usually Ships in 7-10 Weeks from manufacturer
Lead times vary based on manufacturer stock
Product Overview
  • For 18" deep shelf trucks and carts
UPC Code:400010682034
Metro 18X36X54C Specs
Quantity
1/Each
Shipping Weight
4 lb.
Length
36 Inches
Width
18 Inches
Height
54 Inches
Closure
Zipper
Color
White
Features
Machine Washable Made in America Waterproof
Material
Nylon
Type
Covers
Metro 18X36X54C Details
Overall Dimensions:
Length: 36"
Width: 18"
Height: 54"