Metro 24X72X74VCMB Mariner Blue Coated Waterproof Vinyl Shelf Cart and Truck Cover with Velcro® Closure 24" x 72" x 74"
Item number  461247274vcbMFR number  24X72X74VCMB
Out of Stock
  • Waterproof and lightweight
  • Reinforced corners for added durability
UPC Code:24x72x74vcmb
Metro 24X72X74VCMB Specs
Shipping Weight
10 lb.
Height
74 Inches
Closure
Hook and Loop
Color
Blue
Features
Machine Washable Made in America Waterproof
Covers
Metro 24X72X74VCMB Details
Overall Dimensions:
Length: 72"
Width: 24"
Height: 74"