Metro 24X72X74UCMB Mariner Blue Uncoated Nylon Shelf Cart and Truck Cover with Zippered Closure 24" x 72" x 74"
Item number  461247274ucbMFR number  24X72X74UCMB
You must buy a minimum of 2 due to manufacturer packaging.
  • Lightweight
  • Reinforced corners for added durability
UPC Code:24x72x74ucmb
Metro 24X72X74UCMB Specs
Shipping Weight
7 lb.
Height
74 Inches
Closure
Zipper
Color
Blue
Features
Machine Washable Made in America
Covers
Metro 24X72X74UCMB Details
Overall Dimensions:
Length: 72"
Width: 24"
Height: 74"