Metro 24X72X62VUCMB Mariner Blue Uncoated Nylon Shelf Cart and Truck Cover with Velcro® Closure 24" x 72" x 62"
Item number  461247262vubMFR number  24X72X62VUCMB
You must buy a minimum of 2 due to manufacturer packaging.
  • Lightweight
  • Reinforced corners for added durability
UPC Code:400010682003
Metro 24X72X62VUCMB Specs
Shipping Weight
6.5 lb.
Height
62 Inches
Closure
Hook and Loop
Color
Blue
Features
Machine Washable Made in America
Covers
Metro 24X72X62VUCMB Details
Overall Dimensions:
Length: 72"
Width: 24"
Height: 62"