Metro 24X72X62UC White Uncoated Nylon Shelf Cart and Truck Cover with Zippered Closure 24" x 72" x 62"
Item number  461247262ucMFR number  24X72X62UC
You must buy a minimum of 2 due to manufacturer packaging.
  • Lightweight
  • Reinforced corners for added durability
UPC Code:400010681365
Metro 24X72X62UC Specs
Shipping Weight
6.5 lb.
Height
62 Inches
Closure
Zipper
Color
White
Features
Machine Washable Made in America
Covers
Metro 24X72X62UC Details
Overall Dimensions:
Length: 72"
Width: 24"
Height: 62"