Metro 24X72X54VUC White Uncoated Nylon Shelf Cart and Truck Cover with Velcro® Closure 24" x 72" x 54"
Item number  461247254vucMFR number  24X72X54VUC
You must buy a minimum of 2 due to manufacturer packaging.
  • Lightweight
  • Reinforced corners for added durability
UPC Code:400010681976
Metro 24X72X54VUC Specs
Shipping Weight
6 lb.
Height
54 Inches
Closure
Hook and Loop
Color
White
Features
Machine Washable Made in America
Covers
Metro 24X72X54VUC Details
Overall Dimensions:
Length: 72"
Width: 24"
Height: 54"