Metro 24X72X54VC White Coated Waterproof Vinyl Shelf Cart and Truck Cover with Velcro® Closure 24" x 72" x 54"
Item number  461247254vcMFR number  24X72X54VC
  • Waterproof and lightweight
  • Reinforced corners for added durability
UPC Code:400010684052
Metro 24X72X54VC Specs
Shipping Weight
9 lb.
Height
54 Inches
Closure
Hook and Loop
Color
White
Features
Machine Washable Made in America Waterproof
Covers
Metro 24X72X54VC Details
Overall Dimensions:
Length: 72"
Width: 24"
Height: 54"