Metro 24X72X54UC White Uncoated Nylon Shelf Cart and Truck Cover with Zippered Closure 24" x 72" x 54"
Item number  461247254ucMFR number  24X72X54UC
You must buy a minimum of 2 due to manufacturer packaging.
Usually Ships in 7-10 Weeks from manufacturer
Lead times vary based on manufacturer stock
Product Overview
  • Protect contents from airborne contaminants
  • Lightweight
  • Reinforced corners for added durability
UPC Code:400010681327
Metro 24X72X54UC Specs
Quantity
1/Each
Shipping Weight
6 lb.
Length
72 Inches
Width
24 Inches
Height
54 Inches
Closure
Zipper
Color
White
Features
Machine Washable Made in America
Material
Nylon
Type
Covers
Metro 24X72X54UC Details
Overall Dimensions:
Length: 72"
Width: 24"
Height: 54"