Metro 24X60X74VUCMB Mariner Blue Uncoated Nylon Shelf Cart and Truck Cover with Velcro® Closure 24" x 60" x 74"
Item number  461246074vubMFR number  24X60X74VUCMB
  • Lightweight
  • Reinforced corners for added durability
UPC Code:400010681969
Metro 24X60X74VUCMB Specs
Shipping Weight
8.75 lb.
Height
74 Inches
Closure
Hook and Loop
Color
Blue
Features
Machine Washable Made in America
Covers
Metro 24X60X74VUCMB Details
Overall Dimensions:
Length: 60"
Width: 24"
Height: 74"