Metro 24X60X74UCMB Mariner Blue Uncoated Nylon Shelf Cart and Truck Cover with Zippered Closure 24" x 60" x 74"
Item number  461246074ucbMFR number  24X60X74UCMB
  • Lightweight
  • Reinforced corners for added durability
UPC Code:24x60x74ucmb
Metro 24X60X74UCMB Specs
Shipping Weight
8.75 lb.
Height
74 Inches
Closure
Zipper
Color
Blue
Features
Machine Washable Made in America
Covers
Metro 24X60X74UCMB Details
Overall Dimensions:
Length: 60"
Width: 24"
Height: 74"