Metro 24X60X74C White Coated Waterproof Vinyl Shelf Cart and Truck Cover with Zippered Closure 24" x 60" x 74"
Item number  461246074cMFR number  24X60X74C
  • Waterproof and lightweight
  • Reinforced corners for added durability
UPC Code:24x60x74c
Metro 24X60X74C Specs
Shipping Weight
8.75 lb.
Height
74 Inches
Closure
Zipper
Color
White
Features
Machine Washable Made in America Waterproof
Covers
Metro 24X60X74C Details
Overall Dimensions:
Length: 60"
Width: 24"
Height: 74"