Metro 24X60X62VUCMB Mariner Blue Uncoated Nylon Shelf Cart and Truck Cover with Velcro® Closure 24" x 60" x 62"
Item number  461246062vubMFR number  24X60X62VUCMB
  • Lightweight
  • Reinforced corners for added durability
UPC Code:24x60x62vucmb
Metro 24X60X62VUCMB Specs
Shipping Weight
4 lb.
Height
62 Inches
Closure
Hook and Loop
Color
Blue
Features
Machine Washable Made in America
Covers
Metro 24X60X62VUCMB Details
Overall Dimensions:
Length: 60"
Width: 24"
Height: 62"