Metro 24X60X54VUC White Uncoated Nylon Shelf Cart and Truck Cover with Velcro® Closure 24" x 60" x 54"
Item number  461246054vucMFR number  24X60X54VUC
  • Lightweight
  • Reinforced corners for added durability
UPC Code:400010681914
Metro 24X60X54VUC Specs
Shipping Weight
3.75 lb.
Height
54 Inches
Closure
Hook and Loop
Color
White
Features
Machine Washable Made in America
Covers
Metro 24X60X54VUC Details
Overall Dimensions:
Length: 60"
Width: 24"
Height: 54"