Metro 24X60X54UCMB Mariner Blue Uncoated Nylon Shelf Cart and Truck Cover with Zippered Closure 24" x 60" x 54"
Item number  461246054ucbMFR number  24X60X54UCMB
  • Lightweight
  • Reinforced corners for added durability
UPC Code:24x60x54ucmb
Metro 24X60X54UCMB Specs
Shipping Weight
3.75 lb.
Height
54 Inches
Closure
Zipper
Color
Blue
Features
Machine Washable Made in America
Covers
Metro 24X60X54UCMB Details
Overall Dimensions:
Length: 60"
Width: 24"
Height: 54"