Metro 24X48X74VUC White Uncoated Nylon Shelf Cart and Truck Cover with Velcro® Closure 24" x 48" x 74"
Item number  461244874vucMFR number  24X48X74VUC
You must buy a minimum of 2 due to manufacturer packaging.
Usually Ships in 7-10 Weeks from manufacturer
Lead times vary based on manufacturer stock
Product Overview
  • Protect contents from airborne contaminants
  • Lightweight
  • Reinforced corners for added durability
UPC Code:400010681891
Metro 24X48X74VUC Specs
Shipping Weight
5.75 lb.
Height
74 Inches
Closure
Hook and Loop
Color
White
Features
Machine Washable Made in America
Covers
Metro 24X48X74VUC Details
Overall Dimensions:
Length: 48"
Width: 24"
Height: 74"