Metro 24X48X74UC White Uncoated Nylon Shelf Cart and Truck Cover with Zippered Closure 24" x 48" x 74"
Item number  461244874ucMFR number  24X48X74UC
You must buy a minimum of 2 due to manufacturer packaging.
Special Order Shipping
An estimated delivery date will be provided after placing the order
Product Overview
  • Protect contents from airborne contaminants
  • Lightweight
  • Reinforced corners for added durability
UPC Code:24x48x74uc
Metro 24X48X74UC Specs
Shipping Weight
4 lb.
Height
74 Inches
Closure
Zipper
Color
White
Features
Machine Washable Made in America
Covers
Metro 24X48X74UC Details
Overall Dimensions:
Length: 48"
Width: 24"
Height: 74"