Metro 24X48X62VUCMB Mariner Blue Uncoated Nylon Shelf Cart and Truck Cover with Velcro® Closure 24" x 48" x 62"
Item number  461244862vubMFR number  24X48X62VUCMB
You must buy a minimum of 2 due to manufacturer packaging.
Usually Ships in 7-10 Weeks from manufacturer
Lead times vary based on manufacturer stock
Product Overview
  • Protect contents from airborne contaminants
  • Lightweight
  • Reinforced corners for added durability
UPC Code:24x48x62vucmb
Metro 24X48X62VUCMB Specs
Shipping Weight
4 lb.
Height
62 Inches
Closure
Hook and Loop
Color
Blue
Features
Machine Washable Made in America
Covers
Metro 24X48X62VUCMB Details
Overall Dimensions:
Length: 48"
Width: 24"
Height: 62"