Metro 24X48X62UCMB Mariner Blue Uncoated Nylon Shelf Cart and Truck Cover with Zippered Closure 24" x 48" x 62"
Item number  461244862ucbMFR number  24X48X62UCMB
You must buy a minimum of 2 due to manufacturer packaging.
Quick Shipping
Usually ships in 1 business day
Product Overview
  • Protect contents from airborne contaminants
  • Lightweight
  • Reinforced corners for added durability
UPC Code:24x48x62ucmb
Metro 24X48X62UCMB Specs
Shipping Weight
2.5 lb.
Height
62 Inches
Closure
Zipper
Color
Blue
Features
Machine Washable Made in America
Covers
Metro 24X48X62UCMB Details
Overall Dimensions:
Length: 48"
Width: 24"
Height: 62"