Metro 24X48X54VCMB Mariner Blue Coated Waterproof Vinyl Shelf Cart and Truck Cover with Velcro® Closure 24" x 48" x 54"
Item number  461244854vcbMFR number  24X48X54VCMB
You must buy a minimum of 2 due to manufacturer packaging.
Usually Ships in 7-10 Weeks from manufacturer
Lead times vary based on manufacturer stock
Product Overview
  • Protect contents from airborne contaminants
  • Waterproof and lightweight
  • Reinforced corners for added durability
UPC Code:400010683765
Metro 24X48X54VCMB Specs
Shipping Weight
5.5 lb.
Height
54 Inches
Closure
Hook and Loop
Color
Blue
Features
Machine Washable Made in America Waterproof
Covers
Metro 24X48X54VCMB Details
Overall Dimensions:
Length: 48"
Width: 24"
Height: 54"