Metro 24X48X54CMB Mariner Blue Coated Waterproof Vinyl Shelf Cart and Truck Cover with Zippered Closure 24" x 48" x 54"
Item number  461244854cmbMFR number  24X48X54CMB
You must buy a minimum of 2 due to manufacturer packaging.
Usually Ships in 7-10 Weeks from manufacturer
Lead times vary based on manufacturer stock
Product Overview
  • Protect contents from airborne contaminants
  • Waterproof and lightweight
  • Reinforced corners for added durability
UPC Code:400010682379
Metro 24X48X54CMB Specs
Quantity
1/Each
Shipping Weight
5.5 lb.
Length
48 Inches
Width
24 Inches
Height
54 Inches
Closure
Zipper
Color
Blue
Features
Machine Washable Made in America Waterproof
Material
Nylon
Type
Covers
Metro 24X48X54CMB Details
Overall Dimensions:
Length: 48"
Width: 24"
Height: 54"