Metro 24X36X74UCMB Mariner Blue Uncoated Nylon Shelf Cart and Truck Cover with Zippered Closure 24" x 36" x 74"
Item number  461243674ucbMFR number  24X36X74UCMB
You must buy a minimum of 2 due to manufacturer packaging.
Usually Ships in 7-10 Weeks from manufacturer
Lead times vary based on manufacturer stock
Product Overview
  • Protect contents from airborne contaminants
  • Lightweight
  • Reinforced corners for added durability
UPC Code:24x36x74ucmb
Metro 24X36X74UCMB Specs
Shipping Weight
3.5 lb.
Height
74 Inches
Closure
Zipper
Color
Blue
Features
Machine Washable Made in America
Covers
Metro 24X36X74UCMB Details
Overall Dimensions:
Length: 36"
Width: 24"
Height: 74"