Metro 24X36X74CMB Mariner Blue Coated Waterproof Vinyl Shelf Cart and Truck Cover with Zippered Closure 24" x 36" x 74"
Item number  461243674cmbMFR number  24X36X74CMB
You must buy a minimum of 2 due to manufacturer packaging.
Usually Ships in 7-10 Weeks from manufacturer
Lead times vary based on manufacturer stock
Product Overview
  • Protect contents from airborne contaminants
  • Waterproof and lightweight
  • Reinforced corners for added durability
UPC Code:400010682355
Metro 24X36X74CMB Specs
Shipping Weight
6 lb.
Height
74 Inches
Closure
Zipper
Color
Blue
Features
Machine Washable Made in America Waterproof
Covers
Metro 24X36X74CMB Details
Overall Dimensions:
Length: 36"
Width: 24"
Height: 74"