Metro 24X36X62VCMB Mariner Blue Coated Waterproof Vinyl Shelf Cart and Truck Cover with Velcro® Closure 24" x 36" x 62"
Item number  461243662vcbMFR number  24X36X62VCMB
You must buy a minimum of 2 due to manufacturer packaging.
Usually Ships in 3-4 Business Days from manufacturer
Lead times vary based on manufacturer stock
Product Overview
  • Protect contents from airborne contaminants
  • Waterproof and lightweight
  • Reinforced corners for added durability
UPC Code:400010683710
Metro 24X36X62VCMB Specs
Shipping Weight
5 lb.
Height
62 Inches
Closure
Hook and Loop
Color
Blue
Features
Machine Washable Made in America Waterproof
Covers
Metro 24X36X62VCMB Details
Overall Dimensions:
Length: 36"
Width: 24"
Height: 62"