Metro 24X36X62UC White Uncoated Nylon Shelf Cart and Truck Cover with Zippered Closure 24" x 36" x 62"
Item number  461243662ucMFR number  24X36X62UC
You must buy a minimum of 2 due to manufacturer packaging.
Special Order Shipping
An estimated delivery date will be provided after placing the order
Product Overview
  • Protect contents from airborne contaminants
  • Lightweight
  • Reinforced corners for added durability
UPC Code:24x36x62uc
Metro 24X36X62UC Specs
Quantity
1/Each
Shipping Weight
3.12 lb.
Length
36 Inches
Width
24 Inches
Height
62 Inches
Closure
Zipper
Color
White
Features
Machine Washable Made in America
Material
Nylon
Type
Covers
Metro 24X36X62UC Details
Overall Dimensions:
Length: 36"
Width: 24"
Height: 62"