Metro 21X60X74VUC White Uncoated Nylon Shelf Cart and Truck Cover with Velcro® Closure 21" x 60" x 74"
Item number  461216074vucMFR number  21X60X74VUC
You must buy a minimum of 2 due to manufacturer packaging.
  • Lightweight
  • Reinforced corners for added durability
UPC Code:400010681778
Metro 21X60X74VUC Specs
Shipping Weight
5 lb.
Height
74 Inches
Closure
Hook and Loop
Color
White
Features
Machine Washable Made in America
Covers
Metro 21X60X74VUC Details
Overall Dimensions:
Length: 60"
Width: 21"
Height: 74"