Metro 21X60X74VCMB Mariner Blue Coated Waterproof Vinyl Shelf Cart and Truck Cover with Velcro® Closure 21" x 60" x 74"
Item number  461216074vcbMFR number  21X60X74VCMB
  • Waterproof and lightweight
  • Reinforced corners for added durability
UPC Code:400010683543
Metro 21X60X74VCMB Specs
Shipping Weight
9 lb.
Height
74 Inches
Closure
Hook and Loop
Color
Blue
Features
Machine Washable Made in America Waterproof
Covers
Metro 21X60X74VCMB Details
Overall Dimensions:
Length: 60"
Width: 21"
Height: 74"