Metro 21X60X62VCMB Mariner Blue Coated Waterproof Vinyl Shelf Cart and Truck Cover with Velcro® Closure 21" x 60" x 62"
Item number  461216062vcbMFR number  21X60X62VCMB
  • Waterproof and lightweight
  • Reinforced corners for added durability
UPC Code:400010683512
Metro 21X60X62VCMB Specs
Shipping Weight
8 lb.
Height
62 Inches
Closure
Hook and Loop
Color
Blue
Features
Machine Washable Made in America Waterproof
Covers
Metro 21X60X62VCMB Details
Overall Dimensions:
Length: 60"
Width: 21"
Height: 62"