Metro 21X60X62UC White Uncoated Nylon Shelf Cart and Truck Cover with Zippered Closure 21" x 60" x 62"
Item number  461216062ucMFR number  21X60X62UC
You must buy a minimum of 2 due to manufacturer packaging.
  • Lightweight
  • Reinforced corners for added durability
UPC Code:400010680498
Metro 21X60X62UC Specs
Shipping Weight
3.75 lb.
Height
62 Inches
Closure
Zipper
Color
White
Features
Machine Washable Made in America
Covers
Metro 21X60X62UC Details
Overall Dimensions:
Length: 60"
Width: 21"
Height: 62"