Metro 21X60X54VUC White Uncoated Nylon Shelf Cart and Truck Cover with Velcro® Closure 21" x 60" x 54"
Item number  461216054vucMFR number  21X60X54VUC
You must buy a minimum of 2 due to manufacturer packaging.
  • Lightweight
  • Reinforced corners for added durability
UPC Code:400010681730
Metro 21X60X54VUC Specs
Shipping Weight
3 lb.
Height
54 Inches
Closure
Hook and Loop
Color
White
Features
Machine Washable Made in America
Covers
Metro 21X60X54VUC Details
Overall Dimensions:
Length: 60"
Width: 21"
Height: 54"