Metro 21X60X54VCMB Mariner Blue Coated Waterproof Vinyl Shelf Cart and Truck Cover with Velcro® Closure 21" x 60" x 54"
Item number  461216054vcbMFR number  21X60X54VCMB
  • Waterproof and lightweight
  • Reinforced corners for added durability
UPC Code:400010683499
Metro 21X60X54VCMB Specs
Shipping Weight
7 lb.
Height
54 Inches
Closure
Hook and Loop
Color
Blue
Features
Machine Washable Made in America Waterproof
Covers
Metro 21X60X54VCMB Details
Overall Dimensions:
Length: 60"
Width: 21"
Height: 54"