Metro 21X60X54UCMB Mariner Blue Uncoated Nylon Shelf Cart and Truck Cover with Zippered Closure 21" x 60" x 54"
Item number  461216054ucbMFR number  21X60X54UCMB
You must buy a minimum of 2 due to manufacturer packaging.
  • Lightweight
  • Reinforced corners for added durability
UPC Code:400010680474
Metro 21X60X54UCMB Specs
Shipping Weight
1 lb.
Height
54 Inches
Closure
Zipper
Color
Blue
Features
Machine Washable Made in America
Covers
Metro 21X60X54UCMB Details
Overall Dimensions:
Length: 60"
Width: 21"
Height: 54"