Metro 21X60X54CMB Mariner Blue Coated Waterproof Vinyl Shelf Cart and Truck Cover with Zippered Closure 21" x 60" x 54"
Item number  461216054cmbMFR number  21X60X54CMB
You must buy a minimum of 2 due to manufacturer packaging.
Usually Ships in 7-10 Weeks from manufacturer
Lead times vary based on manufacturer stock
Product Overview
  • Protect contents from airborne contaminants
  • Waterproof and lightweight
  • Reinforced corners for added durability
UPC Code:400010682249
Metro 21X60X54CMB Specs
Quantity
1/Each
Shipping Weight
7 lb.
Length
60 Inches
Width
21 Inches
Height
54 Inches
Closure
Zipper
Color
Blue
Features
Machine Washable Made in America Waterproof
Material
Nylon
Type
Covers
Metro 21X60X54CMB Details
Overall Dimensions:
Length: 60"
Width: 21"
Height: 54"