Metro 21X48X74VUCMB Mariner Blue Uncoated Nylon Shelf Cart and Truck Cover with Velcro® Closure 21" x 48" x 74"
Item number  461214874vubMFR number  21X48X74VUCMB
  • Lightweight
  • Reinforced corners for added durability
UPC Code:400010681723
Metro 21X48X74VUCMB Specs
Shipping Weight
1.8 lb.
Height
74 Inches
Closure
Hook and Loop
Color
Blue
Features
Machine Washable Made in America
Covers
Metro 21X48X74VUCMB Details
Overall Dimensions:
Length: 48"
Width: 21"
Height: 74"