Metro 21X48X74CMB Mariner Blue Coated Waterproof Vinyl Shelf Cart and Truck Cover with Zippered Closure 21" x 48" x 74"
Item number  461214874cmbMFR number  21X48X74CMB
You must buy a minimum of 2 due to manufacturer packaging.
Special Order Shipping
An estimated delivery date will be provided after placing the order
Product Overview
  • Protect contents from airborne contaminants
  • Waterproof and lightweight
  • Reinforced corners for added durability
UPC Code:21x48x74cmb
Metro 21X48X74CMB Specs
Shipping Weight
6.86 lb.
Height
74 Inches
Closure
Zipper
Color
Blue
Features
Machine Washable Made in America Waterproof
Covers
Metro 21X48X74CMB Details
Overall Dimensions:
Length: 48"
Width: 21"
Height: 74"