Metro 21X48X62VC White Coated Waterproof Vinyl Shelf Cart and Truck Cover with Velcro® Closure 21" x 48" x 62"
Item number  461214862vcMFR number  21X48X62VC
  • Waterproof and lightweight
  • Reinforced corners for added durability
UPC Code:400010683383
Metro 21X48X62VC Specs
Shipping Weight
7 lb.
Height
62 Inches
Closure
Hook and Loop
Color
White
Features
Machine Washable Made in America Waterproof
Covers
Metro 21X48X62VC Details
Overall Dimensions:
Length: 48"
Width: 21"
Height: 62"