Metro 21X48X62UC White Uncoated Nylon Shelf Cart and Truck Cover with Zippered Closure 21" x 48" x 62"
Item number  461214862ucMFR number  21X48X62UC
  • Lightweight
  • Reinforced corners for added durability
UPC Code:400010680429
Metro 21X48X62UC Specs
Shipping Weight
3 lb.
Height
62 Inches
Closure
Zipper
Color
White
Features
Machine Washable Made in America
Covers
Metro 21X48X62UC Details
Overall Dimensions:
Length: 48"
Width: 21"
Height: 62"