Metro 21X48X54VUC White Uncoated Nylon Shelf Cart and Truck Cover with Velcro® Closure 21" x 48" x 54"
Item number  461214854vucMFR number  21X48X54VUC
You must buy a minimum of 2 due to manufacturer packaging.
Usually Ships in 7-10 Weeks from manufacturer
Lead times vary based on manufacturer stock
Product Overview
  • Protect contents from airborne contaminants
  • Lightweight
  • Reinforced corners for added durability
UPC Code:400010681679
Metro 21X48X54VUC Specs
Quantity
1/Each
Shipping Weight
4 lb.
Length
48 Inches
Width
21 Inches
Height
54 Inches
Closure
Hook and Loop
Color
White
Features
Machine Washable Made in America
Material
Nylon
Type
Covers
Metro 21X48X54VUC Details
Overall Dimensions:
Length: 48"
Width: 21"
Height: 54"