Metro 18X60X62VC White Coated Waterproof Vinyl Shelf Cart and Truck Cover with Velcro® Closure 18" x 60" x 62"
Item number  461186062vcMFR number  18X60X62VC
  • Waterproof and lightweight
  • Reinforced corners for added durability
UPC Code:400010683154
Metro 18X60X62VC Specs
Shipping Weight
7.8 lb.
Height
62 Inches
Closure
Hook and Loop
Color
White
Features
Machine Washable Made in America Waterproof
Covers
Metro 18X60X62VC Details
Overall Dimensions:
Length: 60"
Width: 18"
Height: 62"