Metro 18X60X54UC White Uncoated Nylon Shelf Cart and Truck Cover with Zippered Closure 18" x 60" x 54"
Item number  461186054ucMFR number  18X60X54UC
You must buy a minimum of 2 due to manufacturer packaging.
Usually Ships in 7-10 Weeks from manufacturer
Lead times vary based on manufacturer stock
Product Overview
  • Protect contents from airborne contaminants
  • Lightweight
  • Reinforced corners for added durability
UPC Code:400010680344
Metro 18X60X54UC Specs
Quantity
1/Each
Shipping Weight
3.5 lb.
Length
60 Inches
Width
18 Inches
Height
54 Inches
Closure
Zipper
Color
White
Features
Machine Washable Made in America
Material
Nylon
Type
Covers
Metro 18X60X54UC Details
Overall Dimensions:
Length: 60"
Width: 18"
Height: 54"